page_banner

khoom

  • 10G XENPAK Duplex/CWDM/DWDM

    10G XENPAK Duplex / CWDM / DWDM

    Ntu Cov Khoom Siv Cov Ntaub Ntawv Npaum Qhov nrug deb ntawm Wavelength Qhov Chaw Txuas Hluav Taws Xob Tawm Cov hluav taws xob muaj hluav taws xob tsis txaus siab TM-RDD8x-323E XENPAK 10Gb / s 300m 850nm VCSEL Dual LC -7 ~ -1dBm ~ -11dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDAx-143E XENPAK 10Gb / s 10km 13Gb / s 10km DFB Dual LC -6 ~ + 0.5dBm ≦ -12.6dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDSx-443E XENPAK 10Gb / s 40km 1550nm EML Dual LC -1 ~ + 4dBm ≦ -16.0dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDSx-843E XENPAK 10Gb / s 80km 1550nm EML + APD Dual LC 0 ~ + 4dBm ≦ -23dBm 0 ~ 70 ℃ TM-RDDxx-443E XENPAK 10Gb / s 40km 1470 ~ 1610nm CWDM EML Dual ...