page_banner

khoom

  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI yog tsim los siv rau hauv 10GBASE-BX Ethernet txuas. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 thiab SFP + MSA, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    TM-4DDDG / GD-243E bi-kev taw qhia 10Gb / s (SFP +) transceivers yog ua tau raws li SFP + Qhov Kev Pom Zoo Ntau Yam Khoom Siv (MSA). Lawv tau ua raws 10GBASE-LR / LW Ethernet, SONET OC-192 / SDH thiab 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L.
    Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI yog tsim los siv rau hauv 10GBASE-BX Ethernet txuas. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 thiab SFP + MSA, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
  • 10Gb/s SFP+ 1490nm/1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1490nm / 1550nm 80kmm DDM EML LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI yog tsim rau siv nyob rau hauv 10GBASE Ethernet txuas , fiber ntau channel thiab daim ntawv thov WDM. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ER / EW, SFF-8472 thiab SFP + MSA, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1450nm 20km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver yog tsim los rau cov ntawv thov kev sib txuas lus fiber ntau xws li 10G Ethernet, uas ua tau raws li qhov tshwj xeeb ntawm SFP + MSA SFF-8431.
    Qhov qauv no tau tsim rau ib hom fiber ntau thiab ua hauj lwm ntawm lub npe me tsis ntev ntawm CWDM wavelength.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1270nm~1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1270nm ~ 1610nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver yog tsim los rau cov ntawv thov kev sib txuas lus fiber ntau xws li 10G Ethernet, uas ua tau raws li qhov tshwj xeeb ntawm SFP + MSA SFF-8431.
    Qhov qauv no tau tsim rau ib hom fiber ntau thiab ua hauj lwm ntawm lub npe me tsis ntev ntawm CWDM wavelength.
    Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 40km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver yog tsim los rau cov ntawv thov kev sib txuas lus fiber ntau xws li 10G Ethernet, uas ua tau raws li qhov tshwj xeeb ntawm SFP + MSA SFF-8431.
    Qhov qauv no tau tsim rau ib hom fiber ntau thiab ua hauj lwm ntawm lub npe me tsis ntev ntawm CWDM wavelength.
  • 10Gb/s SFP+ CWDM 1470nm~1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM 1470nm ~ 1610nm 80km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + CWDM series optical transceiver yog tsim los rau cov ntawv thov kev sib txuas lus fiber ntau xws li 10G Ethernet, uas ua tau raws li qhov tshwj xeeb ntawm SFP + MSA SFF-8431.
    Qhov qauv no tau tsim rau ib hom fiber ntau thiab ua hauj lwm ntawm lub npe me tsis ntev ntawm CWDM wavelength.
    Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC kho qhov muag hloov pauv

    Lub 10Gb / s SFP + SR yog tsim rau siv nyob rau hauv 10-Gigabit Ethernet txuas ntau dua fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW thiab 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob sib cuam tshuam, raws li teev hauv SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Enhanced Daim Ntawv Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers yog tsim los siv rau hauv 10-Gigabit Ethernet txuas mus txog 10km dhau ntawm Tib Hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, thiab 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Cov kev kuaj pom muaj lub zog ua haujlwm los ntawm 2-xaim hluav taws xob. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Enhanced Daim Ntawv Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers yog tsim los siv rau hauv 10-Gigabit Ethernet txuas mus txog 20km tshaj Ib Hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, thiab 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Cov kev kuaj pom muaj lub zog ua haujlwm los ntawm 2-xaim hluav taws xob. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers yog Kev Txhim Kho Me Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers tsim rau siv nyob rau hauv 10-Gigabit ntau tus nqi txuas mus txog 40km ntawm G.652 ib hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431 1, SFF-8432 2 thiab 10GBASE- ER / EW; txhawb 4x, 8x thiab 10x Fiber Channel, ntxiv rau CPRI kev xaiv 2 txog 8, tshaj 40km txuas.
    Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob rau kev ntsuas, raws li teev hauv SFF-8472. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
12 Ntxiv mus> >> Nplooj 1/2