page_banner

khoom

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC kho qhov muag hloov pauv

    Lub 10Gb / s SFP + SR yog tsim rau siv nyob rau hauv 10-Gigabit Ethernet txuas ntau dua fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW thiab 10G Fiber Channel 1200-Mx-SN-I. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob sib cuam tshuam, raws li teev hauv SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Enhanced Daim Ntawv Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers yog tsim los siv rau hauv 10-Gigabit Ethernet txuas mus txog 10km dhau ntawm Tib Hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, thiab 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Cov kev kuaj pom muaj lub zog ua haujlwm los ntawm 2-xaim hluav taws xob. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Enhanced Daim Ntawv Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers yog tsim los siv rau hauv 10-Gigabit Ethernet txuas mus txog 20km tshaj Ib Hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, thiab 10G Fiber Channel 1200-SM-LL-L Cov kev kuaj pom muaj lub zog ua haujlwm los ntawm 2-xaim hluav taws xob. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers yog Kev Txhim Kho Me Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers tsim rau siv nyob rau hauv 10-Gigabit ntau tus nqi txuas mus txog 40km ntawm G.652 ib hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431 1, SFF-8432 2 thiab 10GBASE- ER / EW; txhawb 4x, 8x thiab 10x Fiber Channel, ntxiv rau CPRI kev xaiv 2 txog 8, tshaj 40km txuas.
    Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob rau kev ntsuas, raws li teev hauv SFF-8472. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + transceivers yog Kev Txhim Kho Me Me Me Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers tsim rau siv nyob rau hauv 10-Gigabit ntau tus nqi txuas mus txog 40km ntawm G.652 ib hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8431 1, SFF-8432 2 thiab 10GBASE- ER / EW; txhawb 4x, 8x thiab 10x Fiber Channel, ntxiv rau CPRI kev xaiv 2 txog 8, tshaj 40km txuas.
    Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob rau kev ntsuas, raws li teev hauv SFF-8472. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s Pluggable SFP + ZR transceivers yog Kev Txhim Kho Me Me Daim Ntawv Txheej Txheem Pluggable SFP + transceivers tsim rau siv hauv 10GBASE-ZR / ZW txog li 80km ntawm G.652 ib hom fiber ntau. Lawv tau ua raws li SFF-8472 thiab SFP + MSA, SFF-8431 thiab SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B thiab Telcordia GR-468-CORE.
    Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob rau kev ntsuas, raws li teev hauv SFF-8472. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.