page_banner

khoom

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC kho qhov muag

    SFP28 transceivers yog cov kev ua haujlwm siab, tus nqi siv txiaj ntsig txhawb cov ntaub ntawv tus nqi ntawm 25Gbps thiab Qhov siab txuas ntev ntawm 10km ntawm SMF. Nws tsim rau 25GBASE-LR Ethernet thiab 25.78125 Gb / s ib txoj kab 100GE LR4. Lawv tau ua raws li SFF-8402 thiab SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 thiab IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical hloov ntawm

    SFP28 transceiver yog qhov sib txuam sib txuam loj optical transceiver module hloov 25Gbit / s serial PECL lossis CML hluav taws xob cov ntaub ntawv rau cov hluav taws xob cov ntaub ntawv txuas nrog rau 25GBASE-SR txuj. Nws tsim rau Kev kub ceev cheeb tsam chaw sib txuas, Khoos phib tawj pawg sib txuas sib txuas, Kev cai cov ntaub ntawv xov nrawm txuas thiab Inter Rack Txuas. Lawv ua tau raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 100Gb/s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 CWDM4 yog plaub-channel, pluggable, mus tib seem kho qhov muag thiab tsim rau 100G CWDM daim ntawv thov nrog FEC, Datacenter thiab Enterprise kev sib txuas thiab lwm yam kev sib txuas. Lawv tau ua raws li SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 1310nm 40km DDM EML optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 ER4 yog plaub-channel, pluggable, thaum uas tig mus optical transceiver thiab tsim rau 100 Gigabit Ethernet kev siv. Lawv tau ua raws li SFF-8665 Qhov tshwj xeeb, IEEE 802.3bm 100GBASE-ER4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 thiab 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Qib 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 yog plaub-channel, pluggable, thaum uas tig mus optical transceiver thiab tsim rau 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR applications. Lawv tau ua raws li SFF-8665 Kev Qhia Tshwj Xeeb, IEEE 802.3bm 100GBASE-LR4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 yog a
    plaub-channel, pluggable, thaum uas tig mus optical transceiver thiab tsim rau 100GBASE-SR4 thiab 100 Gigabit Ethernet, InfiniBand EDR, FDR, QDR ntawv. Lawv tau ua raws li SFF-8665 Qhov Tshwj Xeeb, IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Dual Rate VCSEL MPO/MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Ob Qib VCSEL MPO / MTP optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 SR4 yog a
    plaub-channel, pluggable, thaum uas tig mus optical transceiver thiab tsim rau 100 Gigabit Ethernet, Cov Ntaub Ntawv Chaw, InfiniBand QDR, DDR, SDR thiab CPRI10 kev thov. Lawv ua tau raws li QSFP28 MSA raws txoj cai, IEEE 802.3bm. Cov kis hluav taws xob kho kom zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS-6.
  • 100GBASE-LR4 and 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Rate 1310nm 100m DDM DML& PIN LC optical transceiver

    100GBASE-LR4 thiab 112GBASE-OTU4 QSFP28 Dual Qib 1310nm 100m DDM DML & PIN LC optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 LR4 yog plaub-channel, pluggable, mus tib seem optical transceiver thiab tsim rau 100 Gigabit Ethernet, OTN OTU4 4I1-9D1F, CPRI 10 daim ntawv thov. Lawv tau ua raws IEEE P802.3ba thiab OTU4 4I1-9D1F tus qauv. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 10km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 yog plaub-channel, pluggable, mus tib seem optical transceiver thiab tsim rau 100GBASE-PSM4 thiab 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR daim ntaub ntawv. Lawv tau ua raws li SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 500m DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 yog plaub-channel, pluggable, mus tib seem optical transceiver thiab tsim rau 100GBASE-PSM4 thiab 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR daim ntaub ntawv. Lawv tau ua raws li SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 100Gb/s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

    100Gb / s QSFP28 PSM4 yog plaub-channel, pluggable, mus tib seem kho qhov muag thiab tsim rau 00GBASE-PSM4 thiab 100G Ethernet, InfiniBand DDR, EDR daim ntaub ntawv. Lawv tau ua raws li SFF-8636 Specification, IEEE 802.3bm 100GBASE-PSM4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1270nm/1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1270nm / 1330nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + BIDI yog tsim los siv rau hauv 10GBASE-BX Ethernet txuas. Lawv tau ua raws li SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, SFF-8472 thiab SFP + MSA, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
12 Ntxiv mus> >> Nplooj 1/2