page_banner

khoom

25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

piav qhia luv luv:

SFP28 transceivers yog tsim los siv rau hauv Ethernet kev sib txuas txog 25.78 Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi thiab mus txog 10 km txuas ntev. Lawv tau ua raws li SFF-8472, thiab sib haum nrog SFF-8432 thiab muaj feem rau ntawm SFF-8431. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.


Khoom Nthuav dav

Khoom Piav Qhia

SFP28 transceivers yog tsim los siv rau hauv Ethernet kev sib txuas txog 25.78 Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi thiab mus txog 10 km txuas ntev. Lawv tau ua raws li SFF-8472, thiab sib haum nrog SFF-8432 thiab muaj feem rau ntawm SFF-8431. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.

Khoom Taw Qhia

Txhawb 25.78125Gb / s serial optical interface

Txog li 10km kis ntawm SMF

Tsis txias txias DFB laser thiab tus txais PIN

Kub-pluggable SFP28 hneev taw

Built-in digital diagnostic functions

Ib + 3.3V fais fab mov

Kev siv hluav taws xob tsawg dua 1.3 W

Kev khiav hauj lwm rooj plaub kub: -40 ~ + 85°C

Sab hauv CDR ntawm ob qho tib si xa tawm thiab txais cov channel

Txhawb CDR bypass

SFP28 MSA pob khoom nrog cov yooj yim LC txuas, Bi-directional

Thov

25GBASE-BX 25G Ethernet

25.78125 Gb / s ib txoj kab 100GE LR4

Lwm qhov txuas txuas

Khoom Muag Khoom

Tsis Cov Ntaub Ntawv Tsis Cov Ntaub Ntawv
Daim Ntawv Qhia Qhov Tseeb SFP28 Wavelength 1270nm / 1330nm
Cov Ntaub Ntawv Them Nqi 25.78125 Gbps Max Qhov Chaw Sib Tw 10KM
Khoom Txuas LC yooj yim Xov Xwm SM
Transmitter Yam 1270nm DFB

1330nm DFB

Tau Txais Hom PINTIA
Kev kuaj mob DDM Pab Txhawb Kub Nrau Ntau Yam 0 txog 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX ua fais fab -5 ~ + 2dBm Tau Txais Cov Tawm Suab Zoo <-13dBm
<-13dBm Kev Siv Hluav Taws Xob 3.5W Txheeb Piv

3.5dB

1

Kev Kuaj Zoo

2

TX / RX Kos Ntsuas Kev Ua Zoo

3

Kev Ntsuas Tus Nqi

4

Kev Kuaj Qhov Kho Kom Zoo Dua

5

Senstivity Xeem

6

Kev ntseeg tau zoo thiab soj ntsuam khov kho

Lub Xeem Xeem

xinfu

Daim Ntawv Pov Thawj Ua Zoo

safd (2)

Daim Ntawv Pov Thawj CE

safd (3)

EMC qhia

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical hloov ntawm