page_banner

khoom

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC kho qhov muag

piav qhia luv luv:

SFP28 transceivers yog cov kev ua haujlwm siab, tus nqi siv txiaj ntsig txhawb cov ntaub ntawv tus nqi ntawm 25Gbps thiab Qhov siab txuas ntev ntawm 10km ntawm SMF. Nws tsim rau 25GBASE-LR Ethernet thiab 25.78125 Gb / s ib txoj kab 100GE LR4. Lawv tau ua raws li SFF-8402 thiab SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 thiab IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, Telcordia GR-468-CORE.


Khoom Nthuav dav

Khoom Piav Qhia

25G SFP28 lub tshuab hluav taws xob kho qhov muag tau tsim rau 25GBASE-LR Ethernet thiab 25.78125 Gb / s cov kab ib leeg 100GE LR4. Qhov siab kawg txuas txuas yog 10km ntawm SMF. Tus kho qhov muag hloov kho yog RoHS ua raws.

Khoom Taw Qhia

Txog 25.78125Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi
Kub-pluggable SFP28 daim ntawv foos yam
Duplex LC txuas
1310nm DFB thiab tus lej PIN
Built-in digital diagnostic functions
Qhov txuas siab tshaj plaws ntawm 10km ntawm SMF
Ib + 3.3V fais fab mov
Kev siv hluav taws xob qis <1.2W
Kev khiav hauj lwm rooj plaub kub: -5 ~ + 70 ° C

Thov

25GBASE-LR Ethernet
25.78125 Gb / s ib txoj kab 100GE LR4

Khoom Muag Khoom

Tsis

Cov Ntaub Ntawv

Tsis

Cov Ntaub Ntawv

Daim Ntawv Qhia Qhov Tseeb

SFP28

Wavelength

1310nm

Cov Ntaub Ntawv Them Nqi

25.78125 Gbps

Max Qhov Chaw Sib Tw

10km

Khoom Txuas

Duplex LC

Xov Xwm

SMF

Transmitter Yam

DFB 1310nm

Tau Txais Hom

TUS PIN

Kev kuaj mob

DDM Pab Txhawb

Kub Nrau Ntau Yam

-5 txog 70 ° C

TX ua fais fab

-7 ~ 2dBm

Tau Txais Cov Tawm Suab Zoo

<-11.3dBm

<-11.3dBm

Kev Siv Hluav Taws Xob

1.2W

Txheeb Piv

3.5dB

1

Kev Kuaj Zoo

2

TX / RX Kos Ntsuas Kev Ua Zoo

3

Kev Ntsuas Tus Nqi

4

Kev Kuaj Qhov Kho Kom Zoo Dua

5

Senstivity Xeem

6

Kev ntseeg tau zoo thiab soj ntsuam khov kho

Lub Xeem Xeem

xinfu

Daim Ntawv Pov Thawj Ua Zoo

safd (2)

Daim Ntawv Pov Thawj CE

safd (3)

EMC qhia

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • Yav dhau los: