page_banner

khoom

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC kho qhov muag

    SFP28 transceivers yog cov kev ua haujlwm siab, tus nqi siv txiaj ntsig txhawb cov ntaub ntawv tus nqi ntawm 25Gbps thiab Qhov siab txuas ntev ntawm 10km ntawm SMF. Nws tsim rau 25GBASE-LR Ethernet thiab 25.78125 Gb / s ib txoj kab 100GE LR4. Lawv tau ua raws li SFF-8402 thiab SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 thiab IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR Ntu 15, Chav B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 transceivers yog tsim los siv rau hauv Ethernet sib txuas mus txog 25.78 Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi thiab 40KM txuas qhov ntev. Lawv tau ua raws li SFF-8472, thiab sib haum nrog SFF-8432 thiab muaj feem rau ntawm SFF-8431. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 LAN-WDM Module ua raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob sib cuam tshuam, raws li teev hauv SFF-8472. Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 LAN-WDM Module ua raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-xaim hluav taws xob sib cuam tshuam, raws li teev hauv SFF-8472. Tus kho qhov muag thauj khoom kho kom ua tau raws RoHS qhov xav tau.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical hloov ntawm

    SFP28 transceiver yog qhov sib txuam sib txuam loj optical transceiver module hloov 25Gbit / s serial PECL lossis CML hluav taws xob cov ntaub ntawv rau cov hluav taws xob cov ntaub ntawv txuas nrog rau 25GBASE-SR txuj. Nws tsim rau Kev kub ceev cheeb tsam chaw sib txuas, Khoos phib tawj pawg sib txuas sib txuas, Kev cai cov ntaub ntawv xov nrawm txuas thiab Inter Rack Txuas. Lawv ua tau raws li SFF-8431, SFF-8432 thiab IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10km

    SFP28 transceivers yog tsim los siv rau hauv Ethernet kev sib txuas txog 25.78 Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi thiab mus txog 10 km txuas ntev. Lawv tau ua raws li SFF-8472, thiab sib haum nrog SFF-8432 thiab muaj feem rau ntawm SFF-8431. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    SFP28 transceivers yog tsim los siv rau hauv Ethernet txuas txog 25.78 Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi thiab 10km txuas ntev. Lawv tau ua raws li SFF-8472, thiab sib haum nrog SFF-8432 thiab muaj feem rau ntawm SFF-8431. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.