page_banner

khoom

155Mb / s SFP 1310nm / 1550nm 20km DDM Simplex LC optical transceiver

piav qhia luv luv:

100Gb / s CFP4 yog tsim rau 100GBASE-SR4 Ethernet. Lawv tau ua raws CFP4 MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 thiab CAUI-4, thiab OIF CEI-28G-VSR .. Cov khoos phis tawm kom zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.


Khoom Nthuav dav

Khoom Piav Qhia

Lub SFP cov khoom xa tawm yog qhov kev ua haujlwm siab, siv txiaj ntsig coj tau zoo. Cov kev kuaj mob digital yog muaj ntawm 2-hlau cov tsheb npav uas tau teev tseg hauv SFF-8472. Cov khoom txais yuav siv PIN tus txais thiab lub xov xa tawm siv 1310 nm FP laser thiab 1550nm FP laser kom ntseeg tau 100Base-LX Ethernet 20km thov.

Khoom Taw Qhia

Mus txog 155Mb / s Cov Ntaub Ntawv Txuas

Kub-Pluggable

Ib qho txuas LC

Txog li 20 km ntawm 9 / 125μm SMF

Ua-WDM

Ib Leeg + 3.3V fais fab mov

Kev Tswj Xyuas Txheeb Raws Cai nrog SFF-8472

Kev khiav hauj lwm kub ntau: -40 ° C txog 85 ° C / -5 ° C rau 85 ° C / -0 ° C txog 70 ° C

RoHS ua raws thiab Coj Dawb

Thov

Cauj Ethernet

SDH STM-1 / SONET OC-03

WDM Daim Ntawv Thov

Khoom Muag Khoom

Tsis Cov Ntaub Ntawv Tsis Cov Ntaub Ntawv
Daim Ntawv Qhia Qhov Tseeb SFP Wavelength 1310nm / 1550nm
Cov Ntaub Ntawv Them Nqi 100Mb / s Max Qhov Chaw Sib Tw 20km
Khoom Txuas Simplex LC Txheeb Piv 9dB
Transmitter Yam FP Tau Txais Hom PINTIA
Kev kuaj mob DDM Pab Txhawb Kub Nrau Ntau Yam 0 txog 70 ° C /

-40 ° C ~ + 85 ° C

TX ua fais fab -13 ~ -7dBm Tau Txais Cov Tawm Suab Zoo <-34dBm

<-34dBm

1

Kev Kuaj Zoo

2

TX / RX Kos Ntsuas Kev Ua Zoo

3

Kev Ntsuas Tus Nqi

4

Kev Kuaj Qhov Kho Kom Zoo Dua

5

Senstivity Xeem

6

Kev ntseeg tau zoo thiab soj ntsuam khov kho

Lub Xeem Xeem

xinfu

Daim Ntawv Pov Thawj Ua Zoo

safd (2)

Daim Ntawv Pov Thawj CE

safd (3)

EMC qhia

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 40Gb / s QSFP + CWDM 40km DDM Duplex LC optical transceiver