page_banner

khoom

100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM Ob Qib VCSEL MPO / MTP optical transceiver

piav qhia luv luv:

100Gb / s QSFP28 SR4 yog a
plaub-channel, pluggable, thaum uas tig mus optical transceiver thiab tsim rau 100 Gigabit Ethernet, Cov Ntaub Ntawv Chaw, InfiniBand QDR, DDR, SDR thiab CPRI10 kev thov. Lawv ua tau raws li QSFP28 MSA raws txoj cai, IEEE 802.3bm. Cov kis hluav taws xob kho kom zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS-6.


Khoom Nthuav dav

Khoom Piav Qhia

100G QSFP28 sib sau ua ke plaub txoj kab kev sib txuas lus hauv txhua qhov kev coj nrog 100Gb / s kev xaib xov. Txhua txoj kab khiav lag luam tuaj yeem ua haujlwm ntawm 28Gb / s txog li 100m kis nrug siv OM4 fiber Cov qauv no tau tsim los ua haujlwm ntau dhau multimode fiber ntau siv kev siv nominal wavelength ntawm 850nm.

Khoom Taw Qhia

Txog li 28Gb / s cov ntaub ntawv tus nqi rau ib cov channel

Kub-pluggable QSFP28 daim foos xaib

4 raws 850nm VCSEL array thiab tus PIN duab ntes array

perating rooj plaub kub: -20 txog 75 ℃

Built-in digital diagnostic functions

Ib + 3.3V fais fab mov

Kev siv hluav taws xob qis <3.5 W

Thov

Khib Rau Khib

Cov Ntaub Ntawv Cov Ntaub Ntawv

Infiniband QDR, DDR thiab SDR

100G Ethernet

CPRI 10

Khoom Muag Khoom

Tsis

Cov Ntaub Ntawv

Tsis

Cov Ntaub Ntawv

Daim Ntawv Qhia Qhov Tseeb

QSFP28

Wavelength

850nm

Cov Ntaub Ntawv Them Nqi

103.1 Gbps

Max Qhov Chaw Sib Tw

100m @ OM4

Khoom Txuas

MTP / MPO

Xov Xwm

MMF

Transmitter Yam

VCSEL 850nm

Tau Txais Hom

TUS PIN

Kev kuaj mob

DDM Pab Txhawb

Kub Nrau Ntau Yam

-20 txog 70 ° C (32 txog 158 ° F)

TXOG txhua txoj kab

-8.4 ~ 2.4dBm

Tau Txais Cov Tawm Suab Zoo

<-9.2dBm

<-9.2dBm

Kev Siv Hluav Taws Xob

3.5W

Txheeb Piv

3dB

1

Kev Kuaj Zoo

2

TX / RX Kos Ntsuas Kev Ua Zoo

3

Kev Ntsuas Tus Nqi

4

Kev Kuaj Qhov Kho Kom Zoo Dua

5

Senstivity Xeem

6

Kev ntseeg tau zoo thiab soj ntsuam khov kho

Lub Xeem Xeem

xinfu

Daim Ntawv Pov Thawj Ua Zoo

safd (2)

Daim Ntawv Pov Thawj CE

safd (3)

EMC qhia

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 100Gb / s QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO optical transceiver