page_banner

khoom

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB optical transceiver

piav qhia luv luv:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 yog plaub-channel, pluggable, mus tib seem kho qhov muag thiab tsim rau 100G CWDM daim ntawv thov nrog FEC, Datacenter thiab Enterprise kev sib txuas thiab lwm yam kev sib txuas. Lawv tau ua raws li SFF-8636 Specification, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 thiab Telcordia GR-468-CORE. Tus kho qhov muag teeb pom kev zoo raws li qhov yuav tsum tau ua ntawm RoHS.


Khoom Nthuav dav

Khoom Piav Qhia

100G QSFP28 sib sau ua ke plaub txoj kab kev sib txuas lus hauv txhua qhov kev coj nrog 100Gb / s kev xaib xov. Txhua txoj kab yuav tuaj yeem ua haujlwm ntawm 25.78125Gb / s txog 2km rau G.652 Tib Hom Fiber (SMF). Qhov nruab nrab ntawm ntu nruab nrab ntawm 4CWDM cov xaib yog 1271nm, 1291nm, 1211nm thiab 1331nm.

Khoom Taw Qhia

Txog 25.78125Gbps Cov ntaub ntawv tus nqi rau ib channel
Txog mus txog 2km rau G.652 SMF
4 DFB-based CWDM uncooled transmitter
4 raws tus PIN duab xyuas
Kub-pluggable QSFP28 daim foos xaib
Lub Tsev Rau Khoom LC Duplex
Sab hauv CDR kab hluav taws xob rau ntawm ob sab xov tooj txais thiab Transmitter
Txhawb CDR bypass
Built-in digital diagnostic functions
Kev siv hluav taws xob qis <3.5 W
Kev khiav hauj lwm rooj plaub kub: 0 ​​~ + 70 ° C

Thov

100G CWDM4 thov nrog FEC
Datacenter thiab Kev Koom Tes Kev Lag Luam
Lwm qhov txuas txuas

Khoom Muag Khoom

Tsis

Cov Ntaub Ntawv

Tsis

Cov Ntaub Ntawv

Daim Ntawv Qhia Qhov Tseeb

QSFP28

Wavelength

1310nm

Cov Ntaub Ntawv Them Nqi

103.1 Gbps

Max Qhov Chaw Sib Tw

2km

Khoom Txuas

LC Ob Leeg

Xov Xwm

SMF

Transmitter Yam

DFB raws-LAN-WDM

Tau Txais Hom

TUS PIN

Kev kuaj mob

DDM Pab Txhawb

Kub Nrau Ntau Yam

0 txog 70 ° C (32 txog 158 ° F)

TXOG txhua txoj kab

-6.5 ~ 2.5dBm

Tau Txais Cov Tawm Suab Zoo

<-10dBm

<-10dBm

Kev Siv Hluav Taws Xob

3.5W

Txheeb Piv

3.5dB

1

Kev Kuaj Zoo

2

TX / RX Kos Ntsuas Kev Ua Zoo

3

Kev Ntsuas Tus Nqi

4

Kev Kuaj Qhov Kho Kom Zoo Dua

5

Senstivity Xeem

6

Kev ntseeg tau zoo thiab soj ntsuam khov kho

Lub Xeem Xeem

xinfu

Daim Ntawv Pov Thawj Ua Zoo

safd (2)

Daim Ntawv Pov Thawj CE

safd (3)

EMC qhia

safd (1)

IEC 60825-1

123(1)

  • IEC 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical hloov ntawm